Recenzja bezkolcowej opony Nokian Hakkapeliitta R2Szukasz idealnych opon na sezon zimowy? Na pewno napotkasz wiele opon zimowych, które są najlepsze, ale jedną z nich, która nie zawiedzie, jest Nokian Hakkapeliitta R2. Firma Nokian zawsze była na czele pod względem opon zimowych i pokonali konkurencję, gdy wyprodukowali oponę Hakkapeliitta R2. To opona bezkolcowa zaprojektowana w celu zapewnienia najwyższego komfortu jazdy oraz bezpieczeństwa. Jeśli jesteś typem kierowcy, który tęskni za absolutnym komfortem jazdy w zimie, z pewnością uzyskasz go dzięki tej oponie.

Poza komfortem kolejną rzeczą, którą spodoba Ci się w oponie Nokian Hakkapeliitta R2, są namacalne oszczędności paliwa. Zatrzymanie się pojazdu w błocie, lodzie lub śniegu i marnowanie dużej ilości paliwa będzie należeć do przeszłości. Wykonana jest z zaawansowanej mieszanki gumy, która zapewnia jej zwiększoną elastyczność. Nawet podczas jazdy samochodem po mokrych, oblodzonych lub zaśnieżonych drogach, Hakkapeliitta R2 nadal będzie w stanie utrzymać elastyczność. 

Jedną z rzeczy, którą zauważysz po zakupie Nokian Hakkapeliitta R2, będą odciągacze wody, które znajdują się na blokach bieżnika opony na zewnętrznej krawędzi. Te lamele zapewniają odpowiedni kontakt z mokrymi i zlodowaconymi drogami zimą. Możesz wygodnie prowadzić samochód na tych drogach bez ciągłego zjeżdżania z drogi z powodu śliskości. Będziesz mógł dotrzeć do swojego celu, ponieważ jazda po zaśnieżonych drogach będzie odbywać się w ten sam sposób, jak jazda po suchych drogach samochodem z letnimi oponami. 

Aby zapobiec zjawisku slushplaningu, Nokian Hakkapeliitta R2 posiada ostre trójkątne przebijaki, które znalazły się na barku opony. Kiedy jeździsz samochodem zimą, błoto przyczepia się do tego miejsca, dzięki czemu opona zapewnia optymalną przyczepność. Jazda w gęstym błocie pośniegowym nie będzie stanowić problemu. Przebijaki błotne świetnie radzą sobie z zapobieganiem gromadzeniu się błota między blokami bieżnika. Zapewni to nie tylko wygodną jazdę po ośnieżonych i mokrych drogach, ale także ograniczy szanse na udział w wypadkach zimą.

Sekretem opony Nokian Hakkapeliitta R2 jest mieszanka gumy, którą wykonano z mikroskopijnych, wielograniastych cząstek. Cząsteczki te działają tak samo, jak wbudowane kolce, ponieważ przyklejają się do powierzchni napędowej za pomocą ostrych krawędzi. Optymalna poprzeczna i wzdłużna przyczepność tej opony jest wzmocniona technologią Cryo Crystal firmy Nokian. Zimą zapewnia doskonałą przyczepność, którą można poczuć szczególnie podczas jazdy na śliskiej nawierzchni, gdy koło ma się zatrzymać. Nawet gdy opona zacznie się zużywać, nadal będzie dobrze funkcjonować, ponieważ cząsteczki równomiernie rozprowadzone wewnątrz mieszanki wyjdą na zewnątrz, aby jeszcze bardziej uchwycić rezerwę. 


Przejdź tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat opony Nokian Hakkapeliitta R2, odwiedź stronę www.nokiantyres.pl już dzisiaj.

Mga Komento

Mga sikat na post sa blog na ito

Opony zimowe na trudne warunki zimowe

Dlaczego powinieneś zmienić opony na zimowe?

Upewnij się, że zmieniasz opony odpowiednio wcześnie w swoim SUV-ie